Casting do filmu muzycznego

21753142_866905080131099_6348846976857914837_o

_Z8A3269 — 1Kochani jak większość z Was wie,szukuje się kilka spotkań z Nami :) Dziś opiszę Wam dokładnie co trzeba zrobić,żeby w nich uczestniczyć .

Szykujemy razem z DAMON HODGES casting do filmu muzycznego KING OF THE VIP .Jeśli kochacie tańczyć,śpiewać,macie uzdolnienia aktorskie,lub inne ten casting jest właśnie dla Was !!!!!!!

Pierwszy casting rozpoczyna się 21 Października .Przesłuchania będą odbywały się w AMOS STUDIO AL.JEROZOLIMSKIE 200 WARSZAWA.Warunkiem uczestnictwa w castingu jest przesłanie swojej prezentacji w formie filmu video.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie

– zdjęcia twarzy i całej sylwetki

– krotkiej informacji na swój temat

– krotkiego video , obrazującego posiadany talent

To wszystko prosimy przesłać na adres : kingofthevipcasting@gmail.com do dnia 1o Października 2017.

Jeżeli tancerz nie jest w stanie uczestniczyć w przesłuchaniu, prosimy powiadomić Dyrektora Artystycznego Ewę Bucholską ewa.bucholska@gmail.com Istnieje możliwość zaplanowania przesłuchania w innym terminie. Przyznanie miejsca zależy od zdolności i doświadczenia. Jeżeli masz wątpliwości, w którym przesłuchaniu uczestniczyć, prosimy skonsultować się z Ewą Bucholską, Dyrektorem Artystycznym. Wszyscy uczestnicy castingu są zobowiązani do wniesienia bezzwrotnej opłaty w kwocie 15 PLN za przesłuchanie. Opłata musi być dostarczona z wnioskiem przed przesłuchaniem. Od wszystkich obecnych członków zespołu wymaga się, by uczestniczyli w przesłuchaniu w celu uzyskania miejsce na odpowiednim poziomie Zespołu.

MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W PRZESŁUCHANIU NA DWÓCH LUB WIĘCEJ POZIOMACH, ALE WYMAGANA JEST TYLKO JEDNA OPŁATA REJESTRACYJNA. JEDNAKŻE, UMIESZCZENIE NA POZIOMACH FILMU ZALEŻY OD SĘDZIÓW I OSTATECZNIE OD REŻYSERA FILMU. PRZEPISY I REGULACJE
Członkowie Zespołu są zobowiązani podpisać umowę i uczestniczyć w lekcjach i próbach zgodnie z harmonogramem.
Przepisy i regulacje, które obowiązują Zespół są następuje :
1. Tancerze muszą przestrzegać harmonogramu prób, a nieobecności są dozwolone jedynie za pozwoleniem.
2. Nieobecności nieusprawiedliwione, duże spóźnienia lub częste wcześniejsze wyjścia stanowią podstawę do zwolnienia. Szkolne zajęcia pozalekcyjne nie stanowią nieobecności usprawiedliwionej, jeśli nie są wcześniej zaakceptowane.
3. Nie pozwala się na występowanie z innymi grupami tanecznymi, jeśli nie jest to zaaprobowane. Nie wolno występować z żadnym materiałem Zespołu bez wyraźnego pozwolenia Dyrektora Artystycznego.
4. Tancerze są odpowiedzialni za zapoznanie się z informacją co do godziny i miejsca lekcji, prób i przedstawień i muszą zapewnić swój własny transport. Od tancerzy oczekuje się, by byli na czas i odpowiednio ubrani.
5. Tancerze muszą przyjmować role im przydzielone. Role są przydzielane z odpowiednim rozważeniem poziomu rozwoju każdego tancerza, specyficznych zdolności, nastawienia, postury i ogólnych wymogów przedstawienia.
6. Uczestnictwo w przedstawieniach jest oparte w części na frekwencji i opanowaniu materiału.
7. Tancerze zobowiązani są do schludnego ubrania, przestrzegając reguł makijażu, ubrania i fryzury dla danej lekcji czy przedstawienia. W każdej chwili tancerze muszą zachowywać się stosownie i odpowiedzialnie.
8. Wszyscy tancerze zobowiązani są nosić sportowe obuwie i ubranie, na wszystkie lekcje, próby i przedstawienia. W czasie lekcji nie wolno nosić żadnych ubrań, w których chodzi się po ulicy. Dozwolona biżuteria ogranicza się do pierścionków i kolczyków.
9. W każdej chwili włosy muszą być odgarnięte z twarzy do tyłu (związane z tyłu).
10. Wymagane jest, aby umowy były podpisane na dany sezon przez każdego członka Zespołu.
11. Członkostwo w Zespole wymaga poświęcenia od tancerzy jak i rodzin tancerzy.
12. Na zaplanowanych warsztatach i wszystkich przedstawieniach Zespołu obecność jest obowiązkowa.
13. Choreografia do przedstawień jest często nauczana podczas lekcji i w weekendy.Tancerze muszą być obecni na każdej zapowiedzianej próbie.
14. Od tancerzy oczekuje się, aby utrzymywali odpowiednią wagę w stosunku do wzrostu i budowy. Postura jest ważna za względu na wyczerpujący poziom aktywności związany z tańcem.
15. Członek Zespołu musi podpisać umowę i zapłacić sezonowe czesne.

* Oczekuje się, że członkowie Zespołu będą się nawzajem wspierać. Duch D.H Perspectives zależy od relacji w pracy wszystkich jej członków.
*Wymaga się od Członków Zespołu by wzięli ustaloną liczbę lekcji tygodniowo.
*Oczekuje się od członków Zespołu, aby płacili składki, miesięczne czesne i uczestniczyli we wszystkich działaniach dotyczących zbierania funduszy.

WAŻNE WSKAZÓWKI:

KING OF THE VIP wykaz grup :

1. 12 grup Formacje (więcej niż 8 osób)
2. 22 Solo ( break dance, jazz, hip hop, freestyle, balet, wszystkie style tańca)
3. 20 Duety (salsa, bachata, break dance, Hip hop, kizomba)
4. 500 statystów / role drugoplanowe – ( siedzenie przy barze, dyskoteka, spacerowanie po ulicy, modelki, modele, ciekawi ludzie, dziwni ludzie, komicy , piosenkarze, i wszyscy inni ,szczególne talenty)
5. 6 Mini Formacji (min. dwie osoby max 6 osób)
6. 3 aktorki , 3 aktorów (większe role), 20 aktorów/aktorek (role drugoplanowe)

Każdy powinien mieć swoją muzykę ( usb) , nie dłuższą niż dwie minuty .

Na koniec Castingu zostaną wybrane dwie grupy po selekcji osób, które wystąpią w zwiastunie filmu.

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ PRZESŁUCHANIE?
Prosimy przybyć około 20-30 minut przed swoim zaplanowanym przesłuchaniem, aby wypełnić dokumentację. W tym czasie otrzymasz plan tak, abyś mógł wskazać, gdzie mają być umieszczone twoje rekwizyty. Wszelkie dodatki, które używasz, musisz przynieść sam.Przesłuchania mogą odbywać się wcześnie lub późno, więc prosimy bądź przygotowanym na chwilę, gdy zostaniesz zawołany. Nie jest przewidziany dla ciebie żaden realny „czas na przygotowanie”, gdy już wejdziesz na scenę. Będąc na scenie masz kilka sekund (zanim rozpocznie się twoje pięć minut) by umieścić swoje podręczne rekwizyty, gdzie ci się podoba, a następnie powinieneś zacząć. Jeżeli twoje przesłuchanie przekroczy 5 minut, musimy przerwać twój występ.Nie zakłócaj swojej koncentracji zapowiadając się lub swoją scenkę. Sędziowie już maja te informacje.
*Miej na sobie stosowne ubranie, które umożliwi ci swobodne poruszanie i pozwoli nauczycielom/egzaminatorom ocenić postawę i ruch. Kandydatki powinny unikać spódnic. Wszyscy kandydaci powinni unikać kusych, podziurawionych spodni, biodrówek i nisko wyciętych topów. Na sesje rozgrzewające radzimy wszystkim, by mieć na sobie odzież ruchową (trykoty i rajtuzy). Sesja ruchowa wymaga, abyś nosił właściwe buty i pracował bez jakiejkolwiek biżuterii.

JAKIE REKWIZYTY PODRĘCZNE NIE SĄ DOZWOLONE?
· Tłukące się szkło
· Żywność
· Żyletki
· Płyn inny niż woda
· Otwarte płomienie
· Świece
· Dym
· Rekwizyty w formie broni lub noży (jeżeli będzie to wymagane, zapewnimy je)

CZY MOGĘ PROSIĆ O ZMIANY W OŚWIETLENIU I DŹWIĘKU?
· Nie. Scena będzie wystarczająco oświetlona dla twojej scenki. Gdy wejdziesz na scenę, światła będą już ustawione.

POSZUKUJEMY W TOBIE CECH TAKICH JAK:
· Prawda
· Przygotowanie
· Zdolność do stworzenia i utrzymania postaci w wyimaginowanym świecie
· Dowód na to, że za czynami i słowami są myśl i uczucie
· Zdolność, by przyjmować wskazówki (usłyszeć polecenie i odpowiednio dostosować występ).
· Zdolność do przekazywania tekstu
· Zdolność, by wyrażać myśl i uczucie poprzez ruch i głos.
·Pewność siebie, skupienie się i koncentracja
· Spontaniczność i bezpośredniość
· Otwartość i chęć współpracy z innymi,
Wyobraźnia i kreatywność
Dowód na wytrzymałość i koordynację
Zainteresowanie sztuką aktorską i profesjonalnym światem aktorstwa.

Naszym celem jest, aby zapewnić, że wszystkie aspekty procesu przesłuchań sprawią ci przyjemność i że będziesz się czuć dzięki nim ożywiony.Będziesz miał szansę, aby pokazać swoje wszystkie umiejętności.

Kolejne spotkanie,które Nas czeka to Party Musical.ly !!!!!!

Przyłącz się do setek utalentowanych ludzi z całego świata, aby uczcić pierwszą polską oficjalną imprezę musical.ly w Warszawie, Poznaniu.
Będziemy mieli muzykę i transmisję na żywo, coin drops, gry, posiłki i przekąski, wyjątkowe prezenty, tips & trips z udziałem specjalnych gości z całego świata. Dołącz do 5-godzinnej, kreatywnej zabawy.

Terminy imprez:
12.11.2017
10.12.2017
14.01.2018
11.02.2018
04.03.2018
15.04.2018

 

Godzina :13:00 – 18:30

Lokalizacja:
Amos Studıo
AL.JEROZOLIMSKIE 200
Warszawa Poland
Tel: 690 670 893

UWAGA!!!
W celu dokonania zakupu biletów prosimy o przesłanie maila na adres Badgemystyleparty@gmail.com w treści umieszczając Imię i Nazwisko oraz ilość biletów. W odpowiedzi wyślemy dane do przelewu. Bilety będzie można odebrać przy wejściu w dniu imprezy.

Bilety: 10 pln na stronie
20 pln na miejscu

Ważne!!! Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi!

Musically jest to aplikacja społecznościowa, która obraca się wokół tematu muzyki.Ta apka wspiera kreatywność! Jest to narzędzie, które wnosi tę formę rozrywki na wyższy poziom. Wybierasz piosenkę z obszernej biblioteki podpiętej pod iTunes i tworzysz 15-sekundowy klip, gdzie możesz wybrać: filtry, opcję z prędkością muzyki, edytować film, importować film, które wcześniej nagrałeś, tworzyć foto slajdy z podłożoną muzyką. Jako twórca możesz udostępniać stworzone treści, na różnych kanałach social media, komentować prace innych, obserwować użytkowników, wysyłać personalne wiadomości, dodawać hashtagi lub wyznaczać swoim znajomym wyzwania. Musical.ly to również platforma pozwalająca na transmisę na żywo.

Więcej informacji wkrótce

 

Kochani serdecznie Was Wszystkich zapraszamy razem z Damon Hodges ,nie może Was zabraknąć to będzie Nasz wspólny dzięń,który Wszyscy zapamiętamy na długo .

Pozdrawiamy 

 

Facebook Casting – Casting King Of The Vip

Facebook Party Musical.ly – Party Musical.ly 

Damon Hodges – Damon Hodges 

 

 

 

 

_Z8A3421 — 1

_Z8A3352 — 1

_Z8A3325 — 1

_Z8A3358 — 1

_Z8A3273 — 1

_Z8A3312 — 1

_Z8A3448 — 1

Podziel się!

5 Odpowiedzi

 1. październik 30, 2017

  super dziewczyny :)

  Odpowiedz
  • wera
   listopad 6, 2017

   Pozdrawiamy

   Odpowiedz
 2. październik 31, 2017

  o proszę, świetna sprawa
  Basia ostatnio opublikował…PRO BONO – nasze zaangażowanieMy Profile

  Odpowiedz
 3. listopad 2, 2017

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge