Czterdziestolatka

5Z8A0841

5Z8A0835Czterdziestolatka –  w programie DDTVN oglądałam dyskusję na temat co tak naprawdę wolno kobietom po 40 roku życia.

Ja jeszcze nie skończyłam 40 lat , ale nie wiele mi brakuje   dwa lata :)  Usiadłam i  zaczęłam  się zastanawiać …  Wiek mnie nie przeraża , żyję dalej według swoich zasad. Oczywiście nie robię tego co w wieku 15-20 lat, ale to samo życie nas zmienia. Mam rodzinę, inne obowiązki, pracę  inne życie niż parę lat temu. Są  teraz takie czasy, że kobiety w wieku 30,40 lat wspaniale wyglądają. Ciężko  jest poznać kto ile ma lat można czasami się pomylić :) Kobiety bardzo dbają  o siebie co mnie cieszy,  sama czasami spoglądam   na ulicy jak idzie zadbana kobieta :)

Niejednokrotnie słyszę, że życie zaczyna się po 40 :) Ale o tym czy tak jest opiszę  Wam za dwa lata  teraz jestem jeszcze trzydziestolatką :)

Moim zdaniem w  wieku 40 lat nie ma  jakiegoś ograniczenia wszystko zależy od tego kto jak chce żyć czy  lubi dbać o siebie i czuje  tego potrzebę czy też nie. Przeważnie  kobiety  po 40  są już spełnione  zawodowo . Większość   ma już rodzinę, dzieci,  część   postawiła na  karierę. Każdy jest kowalem swojego losu i robi to na co ma ochotę :) Ja osobiście  nie wyobrażam sobie życia bez Weroniki jest to mój największy skarb. Wszystko można pogodzić dzieci, pracę trzeba tylko się zorganizować.

Kobiety kończące 40 lat jeśli macie ochotę na :

–  zabawę bawcie się,

–  realizować swoje pasje róbcie to,

–  podróżować podróżujcie,

róbcie wszystko to na co macie ochotę wiek nie jest tu ograniczeniem liczą się chęci :) Życie jest tylko jedno i tylko od Nas zależy jak je przeżyjemy. Nie zapominajmy o swoich potrzebach, jeśli my o nie nie zadbamy nikt tego nie zrobi za Nas :(

Odnośnie  stroju czterdziestolatki też nie ma ograniczeń ważne żebyśmy dobrze się czuły i było nam wygodnie. Zawsze staram się ubrać  stosownie   do sytuacji oraz  miejsca do którego  się wybieram. To w co się ubieramy zależy też od zawodu jaki wykonujemy oraz od figury, którą sobie wypracowałyśmy  przez lata :) U mnie z tym nie jest łatwo :( Od 8 lat choruję na niedoczynność tarczycy, hasimoto  ale o tym napisze inny wpis :)

Dzisiejszy wpis dla mam , jeśli chodzi o stylizację polecam stronę http://milenaplatek.shoparena.pl/. Firmę poznałam, gdy byliśmy na targach mody, tam zobaczyłam właśnie tę sukienkę i zakochałam się :) Jest wykonana z porządnego materiału, zamszowe frędzle dodają niesamowitego uroku i ten kolor. Sukienka występuje jeszcze w kolorze czarnym. Na stronie znajduje się wiele ciekawych rzeczy w bardzo dobrej cenie.

Pozdrawiamy

Sukienka Mama – http://milenaplatek.shoparena.pl/

Sukienka Weronika – http://www.malami.pl/

Buty – Zara

 

 

5Z8A0921

5Z8A08321

5Z8A0963

5Z8A0949

 

 

 

 

 

Podziel się!

2 Odpowiedzi

 1. luty 17, 2016

  Moim zdaniem wiele zależy od naszej samooceny i tego, w jaki sposób organizujemy własne życie – nieważny jest wiek, a podejście. Kobiety w każdym wieku mogą czuć się piękne i spełniać się zarówno zawodowo jak i prywatnie – wystarczy chcieć. Gratuluję Ci podejścia do życia, widać że jesteś silną kobietą :)
  Kasia ostatnio opublikował…Moda na lato 2016My Profile

  Odpowiedz
  • wera
   luty 19, 2016

   Dziękuję i pozdrawiam

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge