Etoile – koszulki z przesłaniem

Minolta DSC

Minolta DSCDziś chcę Wam przedstawić  wspaniały produkt, który odkryłyśmy z mamą :)

Są to koszulki z przesłaniem, długo się zastanawiałyśmy,  które wybrać ponieważ firma Etoile  https://www.facebook.com/EtoileWarsaw?fref=ts   w swojej ofercie posiada wiele takich koszulek i każda z nich jest wyjątkowa :) Unikatowe koszulki z przesłaniem etoile – express yourself ! Można wybrać nadruk / przesłanie który najbardziej wyraża Naszą osobę .

Dokonałyśmy wyboru  mama wybrała koszulkę Perfect z kolekcji etoile Women / Mrs. moja to New kids koszulka z kolekcji etoil Kids  https://www.facebook.com/anastazja.jaworska?fref=ts

Nasze przesłanie to : I m not Perfect … But  I m Limited Edition  ( nie jestem idealna , ale za to z limitowanej edycji )

Koszulka mamy  krótki rękaw fason klasyczny  wykonana z wysokogatunkowej bawełny, występuje również w fasonie opadający szeroki, dekolt odsłaniający ramię , zaokrąglony dół, cienka, delikatna 100% organiczna. Jest też na długi rękaw :)

Moja koszulka ma krótki rękaw, fason klasyczny , elastyczne wykończenie wokół szyi, na rękawach i na pasku , 100 % delikatna wysokogatunkowa bawełna. Zakochałyśmy się z mamą w tych koszulkach na pewno do Naszej kolekcji dołączą inne :) Polecamy Wszystkim są wyjątkowe , piorą się bardzo dobrze co jest  ważne ! Koszulki przychodzą pięknie zapakowane  otrzymanie takiej przesyłki to wielka radość  . Ale to trzeba przeżyć samemu i na swój sposób  :)

My już mamy swoje a Ty ?  Jak dołączysz do Naszej Etolkowej rodziny podziel się z Nami swoimi wrażeniami i zdjęciami a umieścimy Cię w Naszym gronie :)  Poczuj się jak gwiazda :-)

Koszulka Perfect mama Weronika – https://www.facebook.com/EtoileWarsaw?fref=ts

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

 

Podziel się!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge