Jak zaplanować ferie z dzieckiem ?

IMG_4025 (1)

IMG_4052 Jak zaplanować ferie z dzieckiem ?

Pomysłów jest mnóstwo wszystko jest uzależnione od czasu i finansów, które możemy przeznaczyć na ten moment.U Nas ferie rozpoczynają się od 01.02.2016r. Pozostały jeszcze trzy tygodnie wiec na spokojnie planujemy jak je spędzimy i gdzie.Jest to fajny czas na zacieśnienie rodzinnych więzi i zrobienie czegoś ciekawego :) Wprawdzie nie wszyscy rodzice mogą wziąć na dwa tygodnie urlop, ale każdy z Nas powinien wygospodarować kilka dni.

Jeśli mamy  wolne najlepiej gdzieś wyjechać ponieważ, jak zostajemy w domu zawsze jest coś do zrobienia to ktoś przyjdzie , zadzwoni i czas ucieka a dziecko rozczarowane czekając na chwile z rodzicami patrzy jak oni zajmują się znów czymś innym :( Wyjeżdżając ten czas jest tylko dla Nas i żadna chwila ani minutka nam nie umknie.Fajnie rano jest zjeść wspólne śniadanie ,później pójść pozwiedzać ciekawe miejsca, na łyżwy , narty bądź basen, pojeździć na sankach polepić bałwana oczywiście jak będzie śnieg :)

Potem ciepły obiad, pograć w gry planszowe lub inne zabawy.Jest tyle fajnych rzeczy, które można robić wspólnie a chwile takie zostają na długo w pamięci :)  Można przy kominku poczytać książkę  pod ciepłym kocykiem lub wspólnie obejrzeć  ciekawy film.Ale się rozmarzyłam  ale to dopiero za trzy tygodnie :)

Dla rodziców,którzy jednak z jakiś przyczyn nie mogą mieć wolnego jest wiele fajnych propozycji obozów ,zimowych półkolonii  sama ostatnio przeglądałam oferty. A Wy już macie zaplanowane ferie ?Jeśli tak podzielcie się z Nami w jaki sposób będziecie je spędzać :)

Pozdrawiamy

Czapki – http://www.czapkiraster.com/

 

IMG_4021

IMG_4023

IMG_4042

IMG_4039

IMG_4033

IMG_4044 (1)

IMG_4040

IMG_4048 (1)

IMG_4054 (1)

IMG_4052

IMG_4049

IMG_4027

IMG_4018

 

 

 

 

Podziel się!

7 Odpowiedzi

 1. styczeń 12, 2016

  Mój syn ma dopiero 3,5 roku, u mnie najlepiej sprawdzają się puzzle póki co. Jeśli chodzi o ferie to wszystko jedno gdzie, byle razem :) PS Bardzo fajny blog, fajne artykuły. Pozdrawiam z Krakowa :)

  Odpowiedz
  • wera
   styczeń 13, 2016

   Bardzo dziękujemy za miłe słowa pozdrawiamy i ucałowania dla synka

   Odpowiedz
 2. styczeń 13, 2016

  Tak! Ja już mam zaplanowane jadę na stok narciarski przez pierwszy tydzień będę uczyła się jeździć na nartach z instruktorem (od poniedziałku do piątku) w wekeend będę z rodziną jeździć na łyżwach w Warszawie. przez drugi tydzień będę już sama jeździła na nartach
  a ty?
  pozdrawiam!

  Odpowiedz
  • wera
   styczeń 13, 2016

   Super to życzymy udanych ferii .My jeszcze do końca nie jesteśmy zdecydowani pozdrawiamy

   Odpowiedz
 3. Oriana
  styczeń 23, 2016

  My jedziemy do Zakopanego, miały być ciepłe kraje, ale wyszło, że jednak Polska. Wybieramy się za to w fajne miejsce (wiemy, ponieważ byliśmy tam w zeszłym roku :)), bo z dala od centrum miasta, no więc będzie cisza i spokój, ale z drugiej strony miejscówka gwarantuje udaną zabawę bo będą kuligi czy imprezy z kapelą góralską. Namiary dla chętnych, którzy chcą przeżyć tak fantastyczny kulig jak ja: http://zakopanetulipan.pl/

  Odpowiedz
  • wera
   styczeń 26, 2016

   Bardzo fajny pomysł pozdrawiamy i życzymy udanych ferii

   Odpowiedz
 4. sierpień 23, 2016

  Jak ferie to tylko w naszych pięknych górach, dzieci pobawią się na świeżym powietrzu a Ty możesz leżeć cały dzień w gorących źródłach(polecam Szaflary)

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge