Kosmetyki do walki ze stereotypem ?

(41)

(56)Kosmetyki do walki ze stereotypem?

Jak najbardziej… Bo czy filtrat śluzu ślimaka, odpowiednik jadu żmii i wyciąg z kiełków rzeżuchy mogą służyć urodzie? Element Cosmetics Polska udowadnia, że tak. Bo żeby coś odkryć, wcale nie trzeba wyruszać na drugi koniec świata. Sposoby dbania o skórę zmieniają się tak samo jak my. Przemianom ulegają kosmetyki i ich składy, ale także nasze przyzwyczajenia. Właśnie dlatego powstał _Element – żeby popatrzeć na pielęgnację z innej perspektywy. Powszechnie znane składniki zobaczyliśmy na nowo, a te nietypowe starannie poznawaliśmy i uczyliśmy się ich używać. Dlaczego składniki w tych kosmetykach są wyjątkowe? Wyciąg z kiełków rzeżuchy nie tylko oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także chroni ją przed ich wchłanianiem! Jest to możliwe przez aktywowanie w skórze enzymów odpowiedzialnych za pozbywanie się z niej toksyn, a także tych wpływających na produkcję substancji chroniących ją przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Śluz ślimaka, mimo, że może wydawać się dziwnym składnikiem jest wyjątkowym odkryciem kosmetycznym. Obecnie stosowany jest głównie w Azji, jednak ze względu na swoją skuteczność i wielofunkcyjność staje się coraz bardziej popularny i w Europie. Nie tylko chroni skórę przed uszkodzeniami, ale także przyspiesza jej regenerację. Reguluje jej stan nawodnienia i sprawia, że cera jest promienna i jędrna. Udowodniono także, że ma działanie antybakteryjne. Co bardzo ważne, w serii kosmetyków Element wykorzystano filtrat śluzu ślimaka, a więc najbogatszą we wszystkie dobroczynne dla skóry elementy formę tego składnika. Podobnie jak botoks działa składnik aktywny zawarty w serii kosmetyków _Element – odpowiednik jadu żmii, czyli substancja stworzona w laboratorium na wzór tej zawartej w prawdziwym jadzie. Stosowany w kosmetykach nie tylko wygładza skórę, ale także w widoczny sposób redukuje zmarszczki. Ciekawe? I oto chodzi!
Element Cosmetics Polska to kosmetyki dla prawdziwych odkrywczyń. Czasem chodzi o to, żeby złamać schemat. Spróbować czegoś nietypowego albo użyć kosmetyku w nowy sposób. Dlatego warto odkrywać nawet drobne rzeczy.
Miały się o tym okazję przekonać dziennikarki prasowe i internetowe, które uczestniczyły w spotkaniu promocyjnym 20 czerwca w restauracji Ole! w Warszawie. Atutem wydarzenia była wyjątkowa atmosfera, którą bezsprzecznie tworzy zespół kobiet pracujących w firmie. Poczynając od ciepłego powitania każdego gościa z osobna, przez styl prowadzenia spotkania, a na pożegnaniu i obdarowaniu kosmetykami do testów każdej z uczestniczek kończąc. Spotkaniu towarzyszył wyśmienity poczęstunek, można było także skorzystać z zabiegu relaksującego masażu dłoni ciepłym woskiem sojowym z bazyliowych i rzeżuchowych świec. Bonusem był też ogrom fachowych informacji dotyczących nawyków i nietypowych porad pielęgnacyjnych. Spotkanie zadowoliło nawet tak wymagające panie, jak dziennikarki do spraw o troskę o jeden z najważniejszych aspektów kobiecości – urodę. Cóż, pozostaje cieszyć się nowościami i czekać na kolejne produkty Elfa Pharm Polska.

informacje o firmie –TU

 

 

 

(13)

(3)

(2)

(16)

(21)

(9)

(11)

(37)

(51)

 

Podziel się!

Jedna Odpowiedź

  1. lipiec 3, 2018

    To takie kosmetyki można dostać w Polsce? Będę musiała dowiedzieć się więcej o tej firmie.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge