Natalia Siwiec

IMG_3641

IMG_3631W sobotę w Galerii Warmińskiej odbył się casting do konkursu Miss Warmii i Mazur 2015.Gościem specjalnym była przepiękna Natalia Siwiec.

Nie ukrywam ulubienica Weroniki :) i nie tylko :) Podziwiamy Natalię i darzymy ogromną sympatią. Olsztyn przyjął Natalię wspaniale okazało się, że ma bardzo dużo fanów, atmosfera była gorąca  ,każdy chciał z Natalią porozmawiać, zrobić zdjęcia, było bardzo dużo ludzi. Fani zadawali Natalii pytania, byli ciekawi jak żyje?, czy nie przeszkadza jej sława ? , dlaczego jest taka piękna? i wiele innych pytań. To prawda Natalia w rzeczywistości jest przepiękna kobietą co potwierdzają fani, którzy ją widzieli :)

Pozdrawiamy

Weronika z rodzicami

Natalia sukienka – Tiffi

Weronika sukienka – Kika &Franco ttps://www.facebook.com/pages/KikaFranco/733332423409276?fref=ts

 

FullSizeRender

IMG_3641

IMG_3631

IMG_3630

IMG_3627

Podziel się!

3 Odpowiedzi

 1. grudzień 23, 2014

  Natalia Siwiec sprawnie wykorzystuje swoje 5 minut (chyba już 5 godzin?) w showbiznesie. Nie ma co zazdrościć – trzeba podziwiać i brać przykład! :)
  Aga z Meblearkadius ostatnio opublikował…Narożniki WarszawaMy Profile

  Odpowiedz
  • styczeń 26, 2015

   Co by się nie mówiło o Natalii Siwiec to już jest na inną rozmowę, ale zauważcie je3dno ta mała była w stanie się z nią spotkać. Krótko mówiąc ten kto dla jednych jest nikim, dla kogoś innego może być ideałem i wzorem. W tym wieku już mieć takie dojścia to sobie pomyślcie co ta mała będzie robiła w wieku 18 lat. Pozdrawiam, cię serdecznie i fajnego masz bloga.

   Odpowiedz
   • wera
    styczeń 28, 2015

    Dziękuję i również pozdrawiam Cię serdecznie :-)

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge