Pożegnanie przedszkola

zdjęcie (2)

Minolta DSCTak, właśnie kończy się pewien etap mojego życia :(  Koniec roku przedszkolnego, jakie uczucia ? różne, smutek, że już nigdy tu nie wrócę, że opuszczam Panie, które tak Nami się dzielnie opiekował, przyjaciół których tu poznałam, koleżanki, kolegów, osoby, które Nam tak smacznie gotowały oraz Dyrekcję, która zapewniała Nam tak doskonałe warunki i możliwości rozwijania się. . 

Można tu pisać bez końca, ale to co czuje nie umiem Wam przekazać pisząc :(  Jest mi dziś smutno :( a zarazem rośnie we mnie ciekawość co będzie dalej ? Jak będzie w szkole ? Kogo poznam ? Jak będzie wyglądała dalsza  moja droga ? Myślę, że na te odpowiedzi musimy poczekać, na pewno podzielę się z Wami kolejnym moim doświadczeniami. Stoimy z rodzicami przed kolejnymi wyborami, jaka szkoła ? Jakie odpowiednie biurko wybrać ? Jaki plecak ? i wiele innych rzeczy, o których na pewno z mamą będziemy pisały oraz  Was się radziły i  korzystały  z Waszych doświadczeń :) Warto posłuchać kogoś, kto już to ma za sobą. Mam nadzieję, że pomożecie mi w niektórych wyborach :) Nowy etap, nowe doświadczenia, trzeba iść do przodu a czas pokaże co się wydarzy. Pewnie, niektórzy z Was też kończą przedszkole i idą do szkoły, jestem z Wami i Wiem co przechodzicie :)

W przedszkolu  mieliśmy wspaniałą uroczystość. Występowaliśmy dla swoich wychowawców, kolegów i koleżanek którzy zostają. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, był śmiech i płacz. Oczywiście moja mama płakała , jest bardzo uczuciowa , kocham ją za to :) moja beksa :)

Jeśli chodzi o stylizację w tym dniu ubrałam białą bluzeczkę na krótki rękaw ozdobioną  przepięknymi różyczkami, czarną rozkloszowaną spódniczkę, białe rajstopki, włosy rozpuściłam .

Więcej nie będę już pisała muszę z tym trochę się oswoić, teraz  Wakacje nowe przygody na pewno Wam o tym napiszę .

Pozdrawiam Was serdecznie

Weronika

zdjęcie

zdjęcie (1)

zdjęcie (4)

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC

Minolta DSC


Podziel się!

5 Odpowiedzi

 1. lipiec 7, 2014

  Ech to przedszkole, piękne chwile, ale szkoła też jest fajna, powodzenia i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. lipiec 9, 2014

  Twoja modnisia wygląda na prawdę świetnie. Sami ostatnio wspólnie z żoną przeżywaliśmy zakończenie przedszkola naszego syna. Było wiele smutku niestety bo syn nie chciał rozstawać się z kolegami. Ogólnie ciężko było mu wytłumaczyć co się dzieje.
  Marek ostatnio opublikował…Zabi Sp z o. o. producent kół i zestawów kołowychMy Profile

  Odpowiedz
 3. lipiec 10, 2014

  Takie jest życie, jeden etap się kończy, a drugi zaczyna. W szkole na pewno będzie fajnie, zdobędziesz mnóstwo nowych przyjaciół i dasz sobie radę. Życzę dużo sukcesów :)

  Odpowiedz
  • wera
   lipiec 13, 2014

   Dziękuję i pozdrawiam :-)

   Odpowiedz
 4. październik 9, 2014

  Świetna kreacja na okolicznościowe wydarzenia, bardzo schludnie , ale bez przytłumienia efektu elegancji.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge